Vítejte na stránkách společnosti Newag Praha spol. s r.o.,

která byla založena v roce 2001 jako dodavatel centrálních vysavačů Husky na klíč, až přímo k zákazníkovi. Tímto se z mateřské společnosti, firmy Newag s.r.o. stala čistě obchodní společnost, která se už věnuje pouze importu a reexportu kanadských centrálních vysavačů Husky.

Naše společnost se pravidelně účastní jak mezinárodních veletrhů For Arch v Praze, IBF v Brně, tak ale i vybraných menších regionálních výstav For Habitat, Pragointerier, AQUA Therm.

Zároveň si plně uvědomujeme význam projekčních a architektonických kanceláří a proto nabízíme bezplatný servis ve formě konzultací a samotného vyprojektování systému centrálního vysavače i shozu prádla v rodinných domech. Podklady pro bezplatného vyprojektování (půdorysy stavby a orientační řez) systémů zašlete prosím na praha@newag.cz.

Rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci a návrh vedení, pokud se rozhodnete k instalaci centrálního vysavače Husky, rekuperace Zehnder, nebo shozu prádla Artox svépomocí.

 

Naše společnost stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUO VAC a shozů prádla ARTOX.

Ideální profil partnera - stavební, instalatérská či podobná firma, která by ráda rozšířila své aktivity.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 261213103, případně na praha@newag.cz.

Mezi naše hlavní aktivity patří projektování centrálních vysavačů, rekuperace a shozů prádla

Projektování centrálních vysavačů a rekuperace

Každému zákazníkovi, který nám předá, nebo zašle stavební projekt, zpracujeme zdarma a velmi rychle návrh řešení centrálního vysavače s přihlédnutím k požadavkům zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek a vymyslíme optimální trasy pro vedení potrubních rozvodů centrálního vysavače. Stejně tak Vám rádi připravíme návrh pro rekuperaci Zehnder.


Cenová nabídka

Zpracování cenové nabídky je následný krok. Máte z čeho vybírat. Centrální jednotky I. generace pouze pro suché sání, II. generace s možností vysávání i vody a III. i IV. generace se splachováním do kanalizace a nástřikem vody Aqua Pro.

Instalace

Je jeden z mnoha dalších důvodů, proč bychom měli být pro vás, zákazníky tím správným dodavatelem. Instalační technici jsou našimi zaměstnanci většinou od roku 2001, s bohatými praktickými zkušenostmi. Jsme vyjímkou na trhu centrálních vysavačů. Můžeme ručit za vlastní práci a jsme pojištěni na odpovědnost za škody.

Servis

Máme vlastní servisní středisko a provádíme odborný záruční i pozáruční servis v Praze a širokém okolí. Jsme schopni na objednávku zavézt originální spotřební materiál a příslušenství až do domu a v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku. 

 

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že Vaši důvěru nezklameme, pokud se rozhodnete pro některý z námi nabízených produktů. 

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Praha spol. s r.o.
Filosofská 4/1598
Praha 4-Braník
147 00

Tel.:261 213 103
Fax.:241 410 674
E-mail.:tomas.najman@newag.cz
Web.:www.newagpraha.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)