Shozy na prádlo Artox – certifikovaná kvalita

Už i na českém trhu si můžeme pořídit vymoženost, kterou jsme donedávna mohli obdivovat leda v hollywoodských filmech nebo maximálně v lepších hotelech – shozy na prádlo.


Tento doplněk totiž v našich končinách není příliš doceněný a leckdo ho považuje za zbytečnost. Jenže pusťme si v duchu všechny hádky kolem triček „upuštěných“ těsně vedle prádelního koše, či na ponožky pohozené u postele. Shoz na prádlo za domácí klid a pohodu rozhodně stojí.


Artox – s klidným svědomím
Shozy na prádlo se dříve poměrně běžně „obcházely“ použitím vodovodní trubky. Jenže takovéto polovičaté řešení může hodně vadit stavebnímu úřadu, který může nepříjemně zasáhnout do kolaudace. Se shozy Artox se nic takového nestane. Jsou totiž jediným schváleným systémem shozů pro stavby v České republice s certifikátem TÜV Czech. Nehrozí tedy žádné administrativní komplikace, které by mohly ohrozit či zpomalit kolaudační řízení. Nemluvě o snadné montáži do sebe přesně zapadajících dílů. Komponenty shozů lze samozřejmě koupit jednotlivě, ale pohodlnější je nepochybně zakoupit celý komplet včetně příslušenství v podobě objímek, montážních patic atd. Komplet s metr dlouhým potrubím určený pro dvoupodlažní  objekt vyjde v akci na skvělých 16 666 korun bez daně. A jak to vše funguje?
Úklid za zdí
Shozy tvoří šachta o průměru 315 mm, která je spojnicí jednotlivých pater. Šachta ústí například v prádelně či koupelně nad prádelní koš. Shozy jsou v celonerezovém provedení, takže je zaručena jejich vysoká mechanická odolnost. Lze je obezdít nebo snadno zaklopit sádrokartonem, takže se nemusíme obávat, že by shoz nějakým způsobem opticky narušoval interiér. Systém pamatuje i na komplikovanější stavební detaily, takže obsahuje tvarovky pro úhyb shozu od svislé polohy.
Elegán za všech okolností
 V každém patře je shoz „přiznán“ pouze nainstalovaným vhozovým dílem, který kryjí výklopná dvířka. Standardně jsou dvířka řešena v některém z odstínů mezinárodního vzorníku RAL, alternativu představuje rustikálnější dřevo nebo naopak chladně elegantní nerez. Finální vzhled je ale v podstatě plně v režii zákazníka a jeho přání. Společnost Newag s. r. o., dodavatel shozů Artox, je schopna integrovat vhozová dvířka i do skleněné stěny. Obvykle jsou vhozy řešeny jako svislé, ale není problém ani vodorovná varianta. Tu skvěle využijeme například v koupelně vedle umyvadla. Až si příště opláchneme obličej, stačí ručník bez námahy hodit do dvířek v umyvadlové desce a úklid je vyřešen.
Certifikované shozy na prádlo Artox dodává společnost Newag s. r. o. s pobočkami v Praze, Brně a Hradci Králové.

 

vhozová dvířka sada shoz

 

 

Přejít k seznamu článků

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Praha spol. s r.o.
Filosofská 4/1598
Praha 4-Braník
147 00

Tel.:261 213 103
Fax.:241 410 674
E-mail.:tomas.najman@newag.cz
Web.:www.newagpraha.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)