Servis centrálních vysavačů

Společnost NEWAG má vlastní servisní zázemí, poskytované na pobočkách firmy v Praze, Brně, Hradci Králové a v Ústí nad Orlicí. Nejen montáže, ale i servisní úkony jsou na pobočkách realizovány proškolenými zaměstnanci. Tímto přístupem se zcela odlišujeme od ostatních firem na trhu, které si na servis většinou najímají externí firmy. Kromě oblastí, které jsou obsluhovány jednotlivými pobočkami, je kvalitní servis zajištěn certifikovanými smluvními partnery, kteří jsou odborně proškoleni.

Provádíme servis všech značek centrálních vysavačů, jako jsou například Drainvac, Husky, Beam, Duovac, Electrolux a další. Máme většinu používaných motorů na našem trhu skladem. Nabízíme možnost výměny starého centrálního vysavače za nový. Pro takovéto případy máme k 21. výročí naší firmy připravenou slevu ve výši 21% pro zákazníky, kteří se obrátí na kterékoliv naše servisní středisko. Váš vysavač vykoupíme za 21% ceny vysavače nového!

Navíc je možné využít i centrální servis dovozce, firmy NEWAG, kam je možné doručit centrální vysavače Husky, nebo centrální vysavače Duovac k provedení záručního i pozáručního servisu. Vzhledem k tomu, že na většinu našich výrobků je poskytována minimální záruka 5 let a na většinu výrobků dokonce 25 let, je však výhodnější si nechat provést servis přímo u Vás. Pro oba případy záruk má zákazník nárok na servis centrální jednotky po dobu 5 let zcela zdarma, a to i včetně práce a dopravy. Po uplynutí 5 let jsou zdarma pouze vadné díly, (platí pro vysavače se zárukou 25 let) a zákazník si hradí pouze práci a dopravu. Pro tyto případy jsme Vám nablízku díky našim pobočkám a servisním centrům, čímž se zásadně redukují náklady na dopravu.

Porouchal se Vám centrální vysavač? Kontaktujte nás! Nabízíme servis všech značek centrálních vysavačů, nejen těch, které dovážíme.

Speciální služba - detailní prohlídka potrubí s pořízením fotografií či videozáznamů pomocí kamery Rothenberg

V případě, že dojde během stavby, nebo následně při úpravách v domě k poškození rozvodů centrálního vysavače, nebo k jeho částečnému ucpání, nabízíme speciální službu - prohlídku potrubí přístrojem Rothenberger. Tento přístroj/kamera nám umožňuje detailní prohlídku potrubí s možností pořídit fotografie či videozáznam. Jsme tudíž schopni lokalizovat, kde je problém a také jej co nejlépe odstranit. Objednávka prohlídky trubního rozvodu je možná po konzultaci s naším servisním technikem. Kameru nezapůjčujeme, musí být obsluhována naším proškoleným technikem.


Je nutné podotknout, že trubní rozvod centrálního vysavače se nikdy neucpe sám od sebe. Vždy je důvodem nějaká jiná příčina, ať už chyba montáže, poškození při stavbě atp. Bylo nainstalováno na 40.000 centrálních vysavačů Husky a doposud jsme nezaznamenali ucpaný trubní rozvod způsobený běžným vysáváním.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Praha spol. s r.o.
Filosofská 4/1598
Praha 4-Braník
147 00

Tel.:261 213 103
Fax.:241 410 674
E-mail.:tomas.najman@newag.cz
Web.:www.newagpraha.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)