Aktuality

Cyklon EVO - VÁNOČNÍ SET

Velice výkonná vysavačová jednotka Husky Cyklon EVO ve speciální limitované edici. Centrální vysavač Husky Cyklon EVO je vhodný pro střední a velké rodinné domy a poskytuje vysoký výkon a komfort při vysávání. Je vybaven průmyslovým Bypass motorem se zárukou 25 let na celý vysavač. Uspokojí každého s nejvyššími nároky na výkon, spolehlivost a minimální údržbu. Exklusivní design agregátu Cyklon EVO je k příležitosti 50 let značky HUSKY a 25 let firmy NEWAG proveden ve speciální úpravě leštěného hliníku. Jedná se o limitovanou edici modelu pro rok 2018. Akce platí do 31.12.2017 nebo do vyprodání zásob.

Novinka: eBook

Husky & Zehnder Akademie

Zveme Vás do nových prostor Husky & Zehnder Akademie

Husky & Zehnder Akademie je výjimečná množstvím nainstalovaných výrobků a systémů, zahrnující funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla s mimořádnou prezentací hygienických rozvodů vzduchu a designových mřížek, prvotřídních větracích jednotek a doplňujícího příslušenství. Jsou zde k vidění další produkty z nabídky firmy Zehnder jako designové koupelnové a bytové radiátory vč. nejnovějších high tech elektrických radiátorů a funkční ukázkou ventilátorů. Věříme, že Vás zaujme prezentace stále více žádaných stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení vč. sádrokartonových topných a chladicích stropů. V neposlední řadě Vám rádi představíme centrální vysavače Husky, které jsou zde prezentovány vybranými jednotkami s unikátní 25 letou zárukou a nechybí zde ani oblíbený systém pro pohodlný úklid - hadice pro vysávání, skrytá ve zdi.

Akademii naleznete na adrese Vídeňská 573, Vestec u Prahy. K dispozici jsme Vám denně od 9-12, 13-17 hod.

Husky & Zehnder Akademie - Vše pro čisté, zdravé, komfortní a energeticky úsporné vnitřní klima.

Těšíme se na setkání s Vámi.  


Směrnice o omezení spotřeby vysavačů

Vážení zákazníci,
                       
vzhledem k tomu, že se množí dotazy na novou směrnici EU, která od 1. září 2014 zakazuje výrobu a dovoz vysavačů se spotřebou větší než 1600W, dovolujeme si Vás informovat, že mimo jiné centrální vysavače, jsou z toho omezení vyjmuty. Přikládáme i výtah z této směrnice, která se vztahuje k této problematice (zde a zde). Případně je celá k dispozici na stránkách EU.

Věříme, že Vás tato informace uklidnila a zároveň pro Vás bude dalším důvodem pro pořízení silného centrálního vysavače Husky, nebo Duovac.

Tým Newag

Nové produkty pro Váš čistý domov

Nové produkty pro Váš čistý domov

Rádi bychom vás informovali, že došlo k rozšíření sortimentu o nové produkty. Jedná se o doplňky, které dávají další možnosti  pro zlepšení čistého prostředí Vašeho domova spolu s centrálními vysavači.

Prvním z těchto doplňků je Raycop - první UV-C antibakteriální vysavač určený k čištění postelí a čalouněného nábytku, který zároveň zabíjí 99,9% bakterií jedinečným systémem čištění.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/raycop-smart/Druhým produktem je HOBOT-168 - robotický čistič oken a skel.
http://www.centralni-vysavace-husky.cz/produkty/hobot/

Oba produkty již naleznete v našem eshopu, kde jsou i podrobnější informace k těmto výrobkům.

ARTOX shozy prádla - CERTIFIKACE

Systém shozu prádla jako jediný do této doby prošel náročnou certifikací

Stavební technické 
osvědčení

 Jedná se o certifikaci umožňující systém zabudovat do staveb a zároveň vydat příslušné prohlášení o shodě, které je nutné k oficiálním uvedením stavby do provozu - kolaudace. Prohlášení o shodě vydávané některými firmami na konstrukce shozů z různých jiných materiálů a prvků k jiným účelům určeným, např. kanalizační potrubí obaly komínů, nejsou správné a v případě možných sporů by mohly být posuzujícími komisemi prohlášeny za neplatné.

 

Stavebnice systému shozu prádla ARTOX je oficiálně zařazena jako stavební výrobek STAVEBNÍM TECHNICKÝM OSVĚDČENÍM ev. číslo 01.099.335/09/02/01/0 vysané podle § 3 odst. 3 nařízení vlády č. 163/2002 Sb. a je tedy možno zabudovat do staveb.

Tlumič QUIET Pro - hlučnost pod 50dB

K nově zakoupenému agregátu vysavače nebo při sepsání smlouvy na kompletní dodávku systému včetně montáže a zaplacení minimálně 30% zálohy z celkové výše zakázky, nabízíme jako bonus tlumič Quiet Pro za zvýhodněnou cenu 1000,-Kč bez DPH. Běžná prodejní cena tohoto tlumiče je 2999,- Kč bez DPH. Instalace tohoto specielního tlumiče, který Vám zajistí výstupní hlučnost výdechu dle NAŘÍZENÍ VLÁDY148/2006 Sb. o šíření hluku v chráněném prostoru v limitu pod 50dB, není třeba použití klasického povinného tlumiče v hodnotě 400,- Kč. Celkové náklady na tlumič v této akci se tedy snižují z 2999,- Kč na pouhých 600,-Kč bez DPH. Více informací o tlumiči QUIET Pro viz CHYTRÉ DOPLŇKY. Na takto zakoupený tlumič nelze využít dalších slev. Tato akce se bohužel nevztahuje na již nasmlouvané zakázky.

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače s doživotní zárukou

Centrální vysavače pro velké domy,
vily, hotely a průmyslové provozy

Kvalitní shozy na prádlo

Větrání a rekuperace tepla

         

Kontakt

Newag Praha spol. s r.o.
Filosofská 4/1598
Praha 4-Braník
147 00

Tel.:261 213 103
Fax.:241 410 674
E-mail.:tomas.najman@newag.cz
Web.:www.newagpraha.cz

Facebook Youtube

Nevíte jaký produkt si vybrat?

Napište nám a my Vám poradíme!

Jméno:

E-mail:

Region:

Vzkaz:

3 + 9 = (antispamová ochrana)